משפט מסחרי

משפט מסחרי

משפט מסחרי הינו תחום המשפט הקשור לחיי המסחר בין חברות ועסקים ומסדיר את הפעילות העסקית בין גופים מסחריים כגון, חתימת חוזים מסחריים, עסקאות מכר וקניה של עסקים וכיו"ב.

המחלקה המסחרית במשרדנו  בראשות עו"ד גיא סרוסי מעניקה ייעוץ משפטי שוטף ללקוחות המשרד בפעילותם המסחרית היום יומית על כל גווניה.

לקוחות המחלקה בוחרים בעו"ד סרוסי לליווי שוטף של פעילות החברה, ונהנים ממטריה משפטית מקיפה. אנו גאים לספר כי לקוחות המחלקה עושים איתנו דרך ארוכה, כשאת רובם אנו מלווים עוד מיום תחילת פעילותם ונמצאים שם עבורם בצמתים המשפטיים החשובים לצמיחתם והתרחבותם, עד היום.

עו"ד סרוסי רותם את ניסיונו המשפטי והעסקי גם יחד עבור לקוחות אלה, ומתווה את הדרך המשפטית בצמתים חשובים שמשפיעים על מכלול הפעילות העסקית.

כאן המקום לציין כי לעו"ד סרוסי תפיסה עסקית רחבה שהינה תולדה של ניסיון רב שנים, וכי תפיסת העולם של המחלקה המסחרית, היא תפיסה הרואה לנגד עיניה כיצד ניתן בהיבט המשפטי/ חוזי לאפשר צמיחת החברה/עסק בטווח הארוך.

משרדנו מלווה תאגידים, עסקים בינוניים, נושאי המשרה, דירקטורים ובעלי מניות, בכל סוגי העסקאות על היבטיהן השונים: ייסוד ורישום תאגידים וחברות, הסכמים מסחריים, מיזוגים ורכישות, רה-ארגון, הסכמים מסחריים, הסכמי מימון והסכמי השקעה, הסכמי בעלי מניות, הסכמי מזמין ספק ומיזמים משותפים למיניהם ועוד.

שרותי המחלקה המסחרית כוללים:

  • יעוץ, ניסוח וניהול משא ומתן בנוגע לכל ההסכמים המסחריים לסוגיהם השונים;
  • ייעוץ וליווי משפטי בכל הקשור לדיני צרכנות, שיווק, מבצעים, פרסומות והגרלות;
  • ייעוץ בנושאים רגולטורים וליווי הלקוח מול גופים השלטו ורשויות המס;

בין לקוחותינו נמנים תאגידים וחברות מעולמות הייעוץ הנדל"ן, היזמות, המסחר האלקטרוני, הייעוץ עסקי והאופנה.

היכרותו המעמיקה של עו"ד סרוסי עם ענפי המסחר השונים מסייעת ללקוחותינו בכל ההיבטים המסחריים הרלוונטיים ומהווה יתרון בולט ממנו נהנים לקוחותינו.

רוצים לקבל מאיתנו את החדשות והעדכונים הכי חמים בעולם המשפט?

מתחייבים לתוכן משפטי איכותי

תחומי התמחות נוספים