ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה מסחרית

ליטיגציה, התשוקה שלנו.

אנו מאמינים כי ליטיגציה (ייצוג לקוחות בערכאות משפטיות) הינה אמצעי ולא מטרה. לפיכך, השירות שאנו מספקים ללקוח מתחיל בטרם מוגשים כתבי הטענות. יחד עם הלקוח אנו מגבשים אסטרטגיה, מזהים את החוזקות והחולשות בתיק, מנתחים את האינטרסים של הלקוח יחד, ותופרים "חליפה מותאמת אישית" לסוגיה המשפטית המגיעה לפתחנו.

מחלקת הליטיגציה המסחרית היא חוד החנית של משרדנו. למחלקת הליטיגציה שלנו בראשותו של עו"ד אהוד גרי מומחיות בניהול הליכי ליטיגציה מורכבים בתחומי משפט שונים:

ליטיגציה תאגידית (דיני חברות): מאבקי שליטה, סכסוכים בין בעלי מניות, תביעות נגזרות, תביעות בין שותפים, תביעות למתן חשבונות, סכסוכים עסקיים בין צדדים להסכם וכיו"ב.

ליטיגציה בתחום הנדל"ן:  סכסוכים בין מזמין לקבל (ליקויי בניה, איחור במסירה וכו'), תביעות בקשר עם קבוצות רכישה; סכסוכים בין שותפים במיזמי נדל"ן, ייצוג ועדים מול קבלן/ יזם; התנגדויות בוועדות תכנון ובנייה וכיו"ב.

על לקוחות מחלקת הליטיגציה נמנים תאגידים ומוסדות פיננסיים, חברות יבוא ויצוא, מפעלי תעשייה, חברות הייטק, בעלי מניות ונושאי משרה בחברות, חברות מתחום התעופה והתיירות, תאגידים עירוניים, יזמים, קבלנים, קבוצות רכישה במקרקעין, בעלי הון ולקוחות זרים.

בין התיקים אותם מובילה מחלקת הליטיגציה המסחרית שלנו:

  • ייצוג חברות אבטחה מהמוכרות והגדולות בישראל בסכסוכים מסחריים כנגד לקוחות. למשרדנו התמחות ייחודית בענף זה.
  • ייצוג מפרק של חברת נדל"ן גדולה בתביעה בהיקף של 40 מיליון ש"ח כנגד רו"ח של אותה חברה,
  • ייצוג מיטב חברות ההיסעים בישראל בתביעה כנגד היצרן והיבואן על תקלות חוזרות ונשנות ברכבים;
  • ייצוג בסכסוך בין בעלי מניות בחברת אחסון תבואות מהגדולות בישראל, בתיק זה שנוהל במסגרת הליך בוררות נדרשה בקיאות בדיני אגודות שיתופיות.
  • ייצוג ייזם נדל"ן מוכר בתביעה כנגד מי שטענו להיות שותפיו בפרויקט ת"מא 38.
  • ייצוג קבוצות דיירים בתביעות ענק בגין איחורים במסירה וליקויי בנייה.

כשעושים את מה שבאמת אוהבים- תחושת השליחות מלווה את העשייה ולא כעוד סיסמה. כמשרד מוביל שמייצג תדיר בתיקים המתוקשרים בישראל, אנו מודעים לאחריות הגדולה המוטלת על כתפינו, עת אנו מקבלים על עצמנו את ייצוג לקוחותינו.

פעם אחר פעם, אנו מובילים את הלקוח לתוצאה הרצויה והנכונה עבורו. זו משימתנו ואנו פועלים כדי להגשימה- תיק אחרי תיק, לקוח אחר לקוח.

רוצים לקבל מאיתנו את החדשות והעדכונים הכי חמים בעולם המשפט?

מתחייבים לתוכן משפטי איכותי

תחומי התמחות נוספים