איציק דהן נחשף ב׳נוכלים׳

איציק דהן נחשף ב׳נוכלים׳

פרשת איציק דהן - עו"ד גיא סרוסי חושף את סיפורם של עשרות מרוכשיו. האם עשרות מיליוני שקלים נעלמו?

בפרק האחרון של תכנית הנוכלים עם אדווה דדון, נחשפה פרשת איציק דהן והחברות שבבעלותו, קאסה אירופה וקאסה וואן, שגוללת את סיפורם של עשרות משקיעים שחשבו שיתעשרו באמצעות רכישת נכסים בגרמניה אך כעת נותרו ללא הנכסים וללא הכספים. עשרות משקיעים שהשקיעו את מיטב כספיהם ותלו את תקוותיהם באיציק דהן, מיוצגים על ידי עו"ד גיא סרוסי שבינתיים הצליח לגבות כספים מאיציק דהן ומהחברות שבבעלותו. עד כה ידוע על מיליונים רבים שחייב איציק דהן והחברות שבעלותו למשקיעים המיוצגים על ידי עורך דין גיא סרוסי.

הכספים הנ"ל הושקעו או לפחות כך חשבו אותם רוכשים, ברכישת דירות, אך למרבה אכזבתם של רבים, במרבית המקרים, רכישות הדירות כלל לא הושלמו. דהן עד כה רק חלק קטן מהרוכשים זכה לקבל את כספו בחזרה, ולרובם  הכספים מעולם לא הושבו – לא כספי הקרן ולא התשואה שהובטחה להם על השקעתם.

לאור המצב הקשה אליו נקלעו הרוכשים, קיבל משרדנו המתמחה בתיקי עוקץ את ייצוגם כדי שנפעל בזירה המשפטית להחזרת כספם.

על אף ניסיונות הולכים וחוזרים לקבל את הכספים, וכשהובטח לרוכשים כי עד חודש פברואר עתיד דהן לקבל הלוואה שתכסה את חובותיו, הפר דהן את הבטחה זו וכעת הרוכשים נאלצים לפנות להליכים משפטיים מידיים.

המלצתנו המשפטית למי שלגביו קיים חוב של איציק דהן או חברות שברשותו היא לפעול משפטית ללא שיהוי נוסף. לזמן חשיבות מכרעת, לאפשרות תפיסת נכסים ומימושם כדי לפרוע את החוב. בנקודה זו, ובשלב זה בו נכתבות שורות אלה, נראה כי האפיק היחיד לפעולה הינו אפיק משפטי לגביית הכספים ובכלל זה כל הליך רלוונטי.

כדי להימנע מקריסות כלכליות ומחיקת השקעות, כמו בפרשה זו אחרות בהן משרדנו מייצג, ממליץ עו"ד סרוסי למשקיעים פרטיים לבדוק היטב, בטרם השקעתם, את מצבת החובות של החברה המנהלת את הפרויקט, מה בדיוק נרשם על שם המשקיעים, איזה בטוחות הם מקבלים, לברר עם לקוחות שכבר השקיעו בפרויקט את מידת שביעות רצונם, לקרוא ביקורות על החברה הקבלנית והיזמית המנהלת את הפרויקט, לברר כמה פרויקטים היא כבר הצליחה לסיים ולמכור, לעומת פרויקטים אחרים שהיא עדיין לא הצליחה לממש, ועוד.

אין לחסוך בבדיקות יסודיות הכרחיות בטרם השקעה בנדל"ן גם בישראל וגם בחו"ל, בייחוד בימים אלה של משבר עולמי בענף. בנוסף מזהיר עו"ד סרוסי, מפני תשואות מבטיחות ופנטסיות. לדבריו, כאשר מובטחת למשקיע תשואה פנטסטית דו ספרתית, כמו במקרה של איציק דהן, הדבר חייב להדליק אצלו נורות אזהרה. "שומר נפשו ירחק מהשקעות שכאלה" מסכם עו"ד סרוסי "הן מתגלות, פעמים רבות, כתרגילי עוקץ, המשאירים את המשקיעים בהן חסרי כל".

משרדנו כאמור, מייצג קבוצה גדולה מקרב לקוחות של איציק דהן, אם גם אתם השקעתם אצל איציק דהן, פנו אלינו לבירור זכויותיכם ועוה"ד גיא סרוסי יעמוד לרשותכם.

הכתבה המלאה על איציק דהן ששודרה בתוכנית ׳הנוכלים׳ ערוץ 12 – לחץ כאן

צרו איתנו עכשיו קשר באחת הדרכים הבאות:
1. התקשרו עכשיו למספר 03-6016565 או ישירות לנייד 052-5253237
2. שלחו לנו מייל  [email protected] עם השם והטלפון שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם.
3. מלאו את הפרטים כאן בתיבה וניצור איתכם קשר בהקדם.

משרדנו מתמחה בייעוץ משפטי בנושא תיקי עוקץ וקבלנים

מחכים לייעץ לכם, עו״ד גיא סרוסי וצוות המשרד

רוצים לקבל מאיתנו את החדשות והעדכונים הכי חמים בעולם המשפט?

מתחייבים לתוכן משפטי איכותי

מאמרים נוספים