מקרקעין והתחדשות עירונית

דיני חברות

משרדנו מלווה עסקים וחברות מובילות במשק הישראלי. הסכמי מייסדים, הסכמים עם עובדים, הסכמים עם משקיעים והסכמים בין חברתיים הם רק חלק מהמערכת ההסכמית אליה נדרשת חברה שקמה.

הליווי המשפטי של משרדנו כולל ליווי מלא החל מיום הקמת החברה ועד ליצירת הכנסות, התקשרות עם ספקים, יבוא סחורה, יצוא והתקשרות עם לקוחות בינלאומיים. אנו שמים לנו לדגש ללוות ולאבטח משפטית את החברות אותן אנחנו מייצגים בין לקוחותינו בהתאם לרגולציות מתאימות בתחום עיסוקן ובהתאם לחוק הרלוונטי לעסקיהן.

דיני חברות - משרד עורכי דין גיא סרוסי

משרדנו מלווה חברות בסדרי גודל משמעותיים, ובמהלכו אנו כוללים את מחזור החיים השלם של התאגיד, כמו גם נושאים הקשורים לבעלי המניות, הסדרת מערכות היחסים בין הבעלי המניות, ליווי בעלי מניות בסכסוכים ביניהם, ממשל תאגידי וענייני ציות, כמו גם הליכי פירוק בהם משרדינו מצטיין כמו בתיק אלדד פרי נדל"ן.

גישתו של עו"ד גיא סרוסי מיום הקמת המשרד הינה להוות ONE STOP SHOP ללקוחותינו ומכאן שאנו מהווים בית בכל ענפי המשפט המחסרי והחברות ללקוחותינו- מיסוי מקומי ובינלאומי, ליטיגציה לסכסוכים משפטיים ודיני עבודה.

אנו שמחים לייצג את לקוחותינו בצמתים מרכזיים של עסקיהם, בין אם בתחילת פעילות, ובין אם בהרחבת הפעילות לשווקים ולקוחות נוספים. לקוחותינו יעידו על הליווי האחראי והמסור של צוות המשרד בראשותו של עו"ד גיא סרוסי.

צרו איתנו עכשיו קשר באחת הדרכים הבאות:
1. התקשרו עכשיו למספר 03-6016565 או ישירות לנייד 052-5253237
2. שלחו לנו מייל  [email protected] עם השם והטלפון שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם.
3. מלאו את הפרטים כאן בתיבה וניצור איתכם קשר בהקדם.

משרד עורכי דין גיא סרוסי מומחה בדיני חברות ותאגידים

מחכים לייעץ לכם, עו״ד גיא סרוסי וצוות המשרד

רוצים לקבל מאיתנו את החדשות והעדכונים הכי חמים בעולם המשפט?

מתחייבים לתוכן משפטי איכותי

מאמרים נוספים