מיסים

מיסים

מחלקת מיסוי במשרד עורך דין גיא סרוסי

משרדנו נחשב כמוביל בתחום המיסוי, לרבות מטבעות קריפטוגרפים, מס הכנסה, מס שבח, מע"מ, הליכי גילוי מרצון, ותובענות ייצוגיות נגד רשות המיסים.

מיסוי על מכירה או החלפה של מטבעות קריפטוגרפים
בשנים האחרונות מדינת ישראל אימצה את מדיניות המס כלפי הביטקוין הנהוגה בכל העולם. רשות המיסים מתייחסת לביטקוין כנכס ובשל כך הוא נחשב כאירוע מס המחייב בדיווח לרשויות המס ובתשלום מס רווח הון של 25%. אנו מציעים שירות של גילוי מרצון על פעילות בביטקוין, המאפשר להימנע מקנסות. אנו מלווים את לקוחותינו מול רשות המיסים ומסייעים לתהליך גביית המס להתנהל בצורה הטובה ביותר.

עורך דין מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקציין

 


מס הכנסה
המשרד שלנו עוסק בייצוג וליווי לקוחות בסוגיות אזרחיות במס הכנסה. אנו מלווים את לקוחותינו בכל ההליכים מול מס הכנסה ופקידי השומה, במטרה לצמצם את חבות המס ככל שניתן. בנוסך, אנו מתמחים בייצוג בהליכי ערעור מול מס הכנסה, לרבות הגשת תצהירים וערעור, ניהול דיני הוכחות והגשת ערעורים לבית המשפט העליון.
הליכי גילוי מרצון
אנו מלווים את לקוחותינו שלא דיווחו למס הכנסה על הכנסותיהם או על עסקאות כמו מכירה או החלפה של מטבעות קריפטוגרפים. אנו מנהלים משא ומתן מול רשות המיסים כדי לצמצם קנסות ולהגיע להפחתת חבות המס. 
מס שבח
מס שבח מחושב בעת מכירה של דירה, והוא עומד על 25% מתוך רווח ההון שנוצר לאחר המכירה. אנו מלווים את לקוחותינו בכל הנוגע לעסקאות מקרקעין, ובוחנים היטב את היבטי המיסוי עוד לפני עסקת המכר. זאת, במטרה להפחית ככל שניתן את חבות מס השבח. 
מע"מ
אנו מלווים את לקוחותינו ומייצגים אותם מול מע"מ בסוגיות של שומת מע"מ תשומות, כפל מס עסקאות, שומת מס עסקאות, פסילת ספרים וכפל מס תשומות. אנו פועלים להפחתת המס הנדרש מהלקוח וכך מסייעים לו לחסוך כסף רב. בנוסף, אנו מייצגים את הלקוחות בהליכי ערעור מול מע"מ. 
תובענות ייצוגיות נגד רשות המיסים
במקרים שבהם יש נפגעים רבים כתוצאה מהליך של רשות המיסים (כמו שיעור מס גבוה מדי שנגבה מכמות רבה של אנשים), אנו מגישים תובענה ייצוגית נגד רשות המיסים. אנו מפעילים את מירב מאמצנו על מנת שלקוחותינו יקבלו את הפיצוי המגיע להם.

מחלקת המיסוי במשרדנו מנוהלת על ידי עורך דין אמנון סמרה, בעל ניסיון של 10 שנים בפרקליטות האזרחית במחלקת מיסים במחוז תל אביב ו-10 שנים נוספות כמשרד עצמאי. במסגרת תפקידו בפרקליטות ייצג את רשות המיסים על אגפיה השונים באופן יומיומי בבית המשפט המחוזי ובוועדות הערר של מס שבח.

אז אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בתחום המיסוי על כל היבטיו, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ואנו במשרד עורך דין גיא סרוסי נשמח לסייע לכם.

צרו איתנו עכשיו קשר באחת הדרכים הבאות:
1. התקשרו עכשיו למספר 03-6016565 או ישירות לנייד 052-5253237
2. שלחו לנו מייל  [email protected] עם השם והטלפון שלכם וניצור אתכם קשר בהקדם.
3. מלאו את הפרטים כאן בתיבה וניצור איתכם קשר בהקדם.

מחלקת מיסוי במשרד עורך דין גיא סרוסי

מחכים לייעץ לכם, עו״ד גיא סרוסי וצוות המשרד

רוצים לקבל מאיתנו את החדשות והעדכונים הכי חמים בעולם המשפט?

מתחייבים לתוכן משפטי איכותי

מאמרים נוספים